Jaunumi

Atsāktas bezmaksas ekskursijas cilvēkiem vecumā virs 55 gadiem

Īpašu atsaucību guvušas bezmaksas veselību veicinošas ekskursijas senioriem. Ar Eiropas Savienības atbalstu ir izveidoti vairāki maršruti, kuros aicināti piedalīties cilvēki vecumā virs 55 gadiem. Ekskursijas Covid-19 ierobežojumu dēļ bija pārtrauktas, taču tagad vakcinētie cilvēki atkal var doties iepazīt Latviju.

“Šis projekts ir atsācies, jo ir atcelti pulcēšanās ierobežojumi. Mēs, kas esam vakcinēti vai pārslimojuši, drīkstam piedalīties šajās ekskursijās.” Gids Jānis Riekstiņš norāda, ka ikvienam, kurš vēlas piedalīties izbraucienā, ir jāapliecina Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas fakts.

Ekskursijas cilvēkiem vecumā virs 55 gadiem ir izstrādātas sešiem maršrutiem. Ir iekļautas populārākās Latvijas apskates vietas. Taču tas nav viss, ekskursijas laikā notiek arī veselību veicinošas nodarbības.

“Mums ir gan veselību veicinošas lekcijas, gan veselīgas vingrošanas, gan arī radošās darbnīcas. Seniori var darboties ar savām rociņām, kaut ko izveidot par piemiņu, bagātināt savu dzīvi,” stāsta gids.

Plašāk lasiet www.skaties.lv

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.