Ļoti liels paldies par iespēju mācīties jūsu mācību centrā. Ļoti apmierināja attālināto apmācību organizācija. Sevišķi gribēju pateikties skolotājai Rutai Ošai par zināšanām, kuras viņa ar lielu pacietību mums deva. Īstenībā varu tikai apbrīnot viņas lielo pacietību neskaitāmas reizes atbildēt un stāstīt uz vienu un to pašu uzdoto jautājumu. Vēlreiz liels paldies par zināšanām.

Ineta Laus

Projekts “Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7. kārta”

Liels paldies par Jūsu darbu un pretimnākšanu, aizraujošo apmācību kursu un lieliskajiem pasniedzējiem! Labprāt izmantošu vēl kādu iespēju, ja tāda radīsies un noteikti ieteikšu Jūs saviem ģimenes locekļiem, draugiem un paziņām.

Gatis

Projekts “Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7. kārta”

Paldies! Bija patiesi noderīgi. No katras lekcijas pa druskai tiks izmantots darba gaitā! Bija patīkami piedalīties! 

Sanda (Ex3-1)

Liels paldies   ļoti daudz vertīga infomācija, lai gan sākumā likās, ka man būs pa sarežģītu 

Krista (Ex3-1)

Labdien, Paldies par kursiem, bija patiesi vērtigi!
Pasniedzēja apbrīnojami pacietīga un korekta!
Vienīgais, ka atnāca īsziņa, ka tiem, kas neierodas uz nodarbībām jāraksta iesniegums – tas sabiedēja, varbūt, ka jāuzraksta, ka tas ir informatīvs paziņojums.
Bet parējais viss bija ļoti vertigi, bet kā jau Jūs atzīmējāt, jāierodas bija uz katru nodarbību, jo pēc tam noķert varētu būt grūti.

Māra Ādiņa no 6-Ex0-3

Paldies lektorei Veronikai Siļiņevičai par daudzu dzīves piemēru parādīšanu, tas palielina sapratni par kursu.
Paldies, ļoti patīk kā pedagogs pasniedz vielu, paskaidro, iesaista mūs diskusijās, neskatoties, ka apmācības notiek online režīmā.
Patīk, ka saziņa notiek dažādos kanālos – e-pastos, telefonā.

Paldies visiem pasniedzējiem, mācību centram un protams foršajiem kolēģiem par kopā ļoti produktīvi pavadīto laiku. Uz tikšanos un visu to labāko.

Armands (NĪ-A-6)

Ļoti novērteju, ka tika doti daudz piemēri no reāliem klientiem, kampaņām un notikumiem.
Kolosāls pasniedzējs ar lielisku pieeju ieinteresēt studentus. Iedziļinājās katrā situācijā un kopīgiem spēkiem radām risinājumus tām. Noteikti ieteiktu vērsties pie Jāņa kā zinoša speciālista!!! Paldies, iegūtās zināšanas bija un ir lieliska pieredze, kuru jāiemācās izmantot praksē!
Fantastisks apmācību vadītājs. Ar prieku apmeklēju katru apmācības reizi un pēc katras guvu reāli nākamā dienā pielietojamas zinašanas, nevis tukšu teoriju. Paldies liels! Ļoti vērtīgi.
Vispirms – paldies! Man ļoti patika kurss. Pasniedzēja “hands-on” pieeja, patiesa ieintereētība, spēja ilustrēt teoriju ar reālu tās pielietojumu praksē un atraktīva tās pasniegšana – neatsverama vērtība. Kursam gan viens liels mīnuss – par īsu.

Man bijusi ļoti laba saskarsmes un komunikācijas pieredze ar administrāciju, tehnisko palīdzību, jūtama ļoti liela ieinteresētība. visi jautājumi tika atrisināti nekavējoties. Ļoti augsti novērtēju mūsu pasniedzēja Jāņa Riekstiņa attieksmi pret savu darbu un pret studentiem. ļoti motivēts, atvērts, ar labu humoru izjūtu, spējīgs gan iedvesmot, gan atbalstīt. Precīzs, atbildīgs, prasīgs, bet tanī pašā laikā nav stīvs un garlaicīgs. Ar tādu pasniedzēju būtu gatava mācīties arī turpmāk. Atraktīvs un iedvesmojošs mārketinga pasniedzējs Jānis Lielmanis, kā arī ļoti patika lietvedības kurss ar Lailu Līdumu, ļoti lietišķa pieeja.
Kopumā, manā skatījumā, jums ir kolosāla komanda, paldies!

Vēlējos pateikt, lielu paldies, mācību centram, paldies , ka piesaistījāt tik zinošus savas jomas speciālistus, kas ļoti interesanti un saistoši, vadīja Digitālā mārketinga kursus. Domāju, ka tādas apmācības, būtu ieteicams apmeklēt, ne tikai sava zīmola vadītājiem, bet arī cilvēkiem, bez priekšzināšanām, jo patiesi daudz no kursa var iegūt.
Paldies par iespēju, noteikti turpmākai sevis pilnveidošanai izvēlēšos Jūsu mācību iestādi.

Santa Pleikšne no DM-2

Ļoti liels paldies par iespēju mācīties jūsu mācību centrā.
Ļoti apmierināja attālināto apmācību organizācija.
Sevišķi gribēju pateikties skolotājai Rutai Ošai par zināšanām, kuras viņa ar lielu
pacietību mums deva. Īstenībā varu tikai apbrīnot viņas lielo pacietību neskaitāmas reizes
atbildēt un stāstīt uz  vienu un to pašu uzdoto jautājumu.
Vēlreiz liels paldies par zināšanām.

Ineta Laus no Ex0-3

Esmu Dace Štāla, digitālā mārketinga 6-DM-2 mācību grupas beidzēja.
Ir pagājis neilgs laiks, kopš 2021. gada nogalē pabeidzu šos kursus un vēlos izteikt lielu pateicību.
Vēlos teikt paldies MC ALFA par korekti sastādītu un mērķtiecīgu  mācību programmu. Paldies par iespēju vēl pēc kāda laika apskatīt un atgādināt piemirstas lietas videoierakstos. Ļoti aktīva un ieinteresēta bija centra darbinieku attieksme, lai mēs visi visu saprastu, mācītos un pabeigtu kursu.
   Vislielāko paldies vēlos teikt mūsu pasniedzējam Jānim Lielmaņa kungam. Gan par plašajām teorētiskajām un galvenais praktiskajām zināšanām šajā jomā. Bija patīkami klausīties lekcijas- saprotama, skaidra valoda, bez liekām atkāpēm. Ļoti pretīmnākošs pasniedzējs, jo varējām savus ne vienmēr gudros jautājumus uzdot un saņemt izsmeļošas atbildes.
Šāds PALDIES varbūt skan sausi, bet vēlos teikt vienkāršu  cilvēcīgu PALDIES, JĀNI! Ja man ar maniem gadiem un līdz ar to zemajām datorzināšanām varēji iemācīt to, ka pati veidoju reklāmas, uzturu sava uzņēmuma mājaslapu un daru daudzus, līdz šim kosmiskus darbus, tad tas ir kaut kas!
Un nobeigumā  10.11.2021. lekcijā Jānis saka – izmantojiet “Learn more”- vienkārši- uzziniet vairāk! Vai Tev ir 20 vai 60 gadi, vai Tu esi  tikko sācis apgūt šo sfēru vai esi spečuks- vienkārši-
UZZINI VAIRĀK!
Ar lielu pateicību Jānim un sirsnīgu paldies ALFAI!
Ja mani uzaicinās citos, līdzīga no virzienā kursos- ziniet, būšu klāt!

Ar cieņu Dace Štāla 6-DM-2

Milzīga, neizmērojama pateicība Digitālā Mārketinga kursa pasniedzējam un vadītājam Jānim Lielmanim!
Viņa pacietība dažbrīd bija apbrīnojama.
Profesionalitāte- cieņas vērta!
Kursantu līmenis tehniskajos jautājumos darbā ar datoru bija ļoti dažāds, tomēr Jāņa miers un izmisums sintezējās fantastiski apbrīnojamā vadībā.
Viņš ir ļoti zinošs un nevienam neliedz savu padomu.
Rezultātu sasniedza tie, kas bija gatavi pildīt uzdotos mājasdarbus. Kas uzticējās, ka vajag tā kā saka Skolotājs, un ne savādāk. Kas nepretojās tehnoloģijām, bet mācījās tās apgūt (ja vēl nepeata)
Jānis ir lielisks ceļvedis ceļā uz sapni. Viņš īstajā brīdī pasniegs roku, parādīs ceļu, bet tam jāseko būs pašam. Neviens nevienu uz pleciem nenesīs!
Ja esat gatavs pirmajam solim, dodies!
Ja nē, tad pat nemēģi. Tu tērēsi savu laiku.

Vivita Jansone