''MC Alfa Mācību centrs''

Izglītības iestāde “MC Alfa – mācību centrs” ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta  un akreditēta profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestāde.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu izaugsmi, sniedzam iespējas pilnveidoties profesionālā jomā, palīdzam no mūsu piedāvātajām izglītības programmām izvēlēties tādu programmu, kura ir noderīgākā profesionālajā attīstībā.

Mācību centra mūsdienīgi aprīkotājās telpās piedāvājam pieaugušo apmācības  latviešu valodas apguvei, pilnveidot savas datorlietotāju prasmes apgūstot dažādas programmas, kā piemēram, Google Adwords, MS Excel, 3D vizualizācijas un AutoCad.

Apmācām jaunos traktortehnikas vadītājus, kā arī piedāvājam iespējas pilnveidot savas zināšanas saskarsmes, grāmatvedības, uzņēmējdarbības un citās jomās.

Sekmīgi  un aktīvi sadarbojamies ar vairākām valsts aģentūrām, īstenojam vairākus projektus. Sadarbojamies ar Nodarbinātības valsts aģentūru, bezdarbnieku un  darba meklētāju apmācībā, Valsts izglītības un attīstības aģentūru, nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveidošanai un dažādiem citiem Eiropas savienības fondu projektiem.

by Kursants on MC Alfa- Mācību centrs

Tā kā māca Sigita, mīnusus neredzu. Bet pašam smadzeņu pietrūkst. Paldies!

by Kursants on MC Alfa- Mācību centrs

+ Lieliska skolotāja!!!
Daudz mācību materiālu.
Ļoti labi, ka ir ūdens. Jauki darbinieki, visi smaida.
– Tikai viena tualete uz visiem studentiem nav ērti.
Mācību materiāli netiek sistematizēti.
Durvju zvans pie auditorijas sienas traucē visu laiku.

by Kursants on MC Alfa- Mācību centrs

+ Ērta atrašanās vieta. Ir pieejami visi nepieciešamie mācību materiāli. Ļoti zinoša skolotāja, patīkama atmosfēra.
– Piektais stāvs un tikai viens lifts.

Page 1 of 3:
«

 

 

1
2
3

 

»