fbpx

“MC Alfa – mācību centrs" turpinās aktīva pieteikšanās uz Eiropas Savienības (ES) un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide";kursu trešajā kārtā piedāvātajām programmām.

Šobrīd populārākā programma ir “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar Excel" uz kuru pieteikušies 52% interesentu, kam seko D kategorijas traktortehnikas vadītāju kursi – šo programmu izvēlējušies 24% mācīties gribētāju.
Ikviens vismaz 25 gadus vecs strādājošais vai pašnodarbinātais ES un VIAA projekta ietvaros var paaugstināt savu profesionālo līmeni vai iegūt jaunas zināšanas, maksājot tikai 10% no kursu maksas, jo pārējos 90% sedz ES fondi. Tiesa, ar ES fondu finansējumu apgūt kādu no programmām var tikai vienu reizi.
Interesentiem, kuri vēlas mācīties kādu citu programmu, ir iespēja to darīt par saviem līdzekļiem vai ar darba devēja finansējumu. Piemēram, “Excel" kursi (80 akadēmiskās stundas) pieejami par 360 eiro – tā ir lieliska investīcija savās zināšanās!

Mācies Rīgā vai mūsu reģionālajās filiālēs Liepājā, Rēzeknē vai Madonā.

Ja tevi ieinteresējusi iespēja apgūt kursus un padziļināt savas zināšanas:

  +(371) 25991222
  info@mcalfa.lv

#ESfondi #PieaugušoMācības #MCAlfa