fbpx

Noslēgusies pieteikšanās  uz  Eiropas Savienības (ES) un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" kursu trešajā kārtā piedāvātajām programmām.

Kopumā saņēmām vairāk nekā 700 pieteikumu, kas ir par 15% vairāk nekā otrajā kārtā. Vispopulārākā programma trešajā kārtā bijusi “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar Excel", kam pieteicās gandrīz puse interesentu jeb 49%, kam seko traktortehnikas kursi ar 25%. Savukārt 13% dalībnieku izvēlējušies digitālā mārketinga kursus. Citām programmām pietikušies līdz 5% interesentu.


Paldies par aktīvo pieteikšanos. Pieteikumi 3.kārtai vairs netiek pieņemti. Ar dalībniekiem sazināsimies 
individuāli. Šobrīd iesniegumu informācija tiek apkopota un gatavota iesniegšanai VIAA. Grupas jau esam sākuši komplektēt. Mācības sāksies novembrī.


Jāatgādina, ka mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, strādājošajiem jānodrošina vien 10% līdzmaksājums, ko var finansēt arī darba devējs. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātā vai trūcīgā statusu mācības ir bez maksas. 
Projekta mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam un veicinātu gan strādājošo konkurētspēju, gan darba produktivitātes pieaugumu. 

#ESfondi, #MacibasPieaugusajiem, #MCAlfa, #Kursi, #MsExcel, #Traktortehnika, #IT, #GoogleAdWords, #Marketings