fbpx
Otrdien, 20.novembrī  “MC Alfa – mācību" centrs uzsāktas apmācības Eiropas Savienības (ES) un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" programmā “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar Excel".

“MS Excel" mūsu mācību centrā iespējams apgūt vairākos līmeņos. Kopumā kursiem pietikušies un apmācības uzsākuši 285 dalībnieki. Vispopulārākais bija 1. līmenis, kurā mācīsies 85 cilvēki, bet pārējos līmeņos dalībnieku skaits bijis ļoti līdzīgs.

Statistika
0. līmenis (bez priekšzināšanām) – 65
1. līmenis (iesācējs, ar priekšzināšanām) – 85
2. līmenis (lietpratējs) – 69
3. līmenis (augstākais līmenis) – 66

Katrā no līmeņiem 80 akadēmisko stundu laikā audzēkņiem būs lieliska iespēja apgūt vai nostiprināt savas zināšanas, turklāt tiks veikti arī patstāvīgie darbi. Rezultātā kursanti iegūs zināšanas, kuras pēc tam varēs izmantot praktiski.

Mācoties brīvdienās, audzēkņi kursi noslēgs jau 2019.gada janvāra beigās, savukārt tie, kas izvēlējušies mācības darba dienās, programmu pabeigs 2019.gada pavasarī.

Jāatgādina, ka ES un VIAA projekta ietvaros var paaugstināt savu profesionālo līmeni vai iegūt jaunas zināšanas, maksājot tikai 10% no kursu maksas, jo pārējos 90% sedz ES fondi. Tādējādi, piemēram, “MS Excel" programmu dalībnieku līdzmaksājums ir tikai 36 eiro.

#ESfondi #MacibasPieaugusajiem #MCAlfa #Excel