fbpx

Šajā nedēļas nogalē tiks uzsāktas apmācības Eiropas Savienības (ES) un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" traktortehnikas kursos.

ES un VIAA projekta ietvaros “MC Alfa – Mācību centrs" piedāvā traktortehnikas kursus TR2, TR3 un TR4 kategorijās. Jāuzsver, ka kategorijas šogad ir mainījušās, jaunajai kārtībai stājoties spēkā ar pirmo septembri.

Trijās kategorijās kursiem pieteikušies teju 100 interesenti. Populārākās bijušas TR2 un TR4 kategorijas, kuras mācīsies pa 40 audzēkņiem, savukārt TR3 kategoriju apgūs 17 kursanti.

ES un VIAA projekta ietvaros var paaugstināt savu profesionālo līmeni vai iegūt jaunas zināšanas, maksājot tikai 10% no kursu maksas, jo pārējos 90% sedz ES fondi.

UZZIŅAI:

TR1 — traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas ar pilnu masu līdz 7500 kilogramiem,
TR2 — visi traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas,
TR3 — meža mašīnas, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas,
TR4 — ceļu būves mašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas.