fbpx

Nākamajā nedēļā pakāpeniski sāksies grupu komplektēšana Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ceturtās kārtas programmām.

“MC Alfa – mācību centrs" saņēmis apstiprināto dalībnieku sarakstus no Valsts izglītības attīstības aģentūras. Tuvākajā laikā sazināsimies ar visiem dalībniekiem, lai vienotos par audzēkņiem ērtākām nodarbību dienām un laikiem. Lūdzam sekot informācijai savos e-pastos, kā arī gaidīt zvanu no mūsu mācību centra.

Ja esi viens tiem, kas pieteicās, tad:
– gaidi apstiprinājumu par savu atbilstību uzņemšanas noteikumiem savā e-pastā,
– e-pastu saņemsi, ja reģistrācijas laikā pievienoji to ziņu saņemšanai, bet e-pastu www.macibaspieaugusajiem.lv e-vidē vari pievienot jebkurā laikā arī šobrīd, izvēloties pogu “Pieslēgties"

Grupu komplektēšana notiks tuvāko nedēļu laikā, bet mācības plānots uzsākt augusta beigās.

Jau ziņots, ka “MC Alfa – mācību centrs" par savu izglītības iestādi izvēlējās gandrīz 10% (9.9) jeb 1401 cilvēks no visiem interesentiem. Kopumā kursiem pieteicās 14136 dalībnieki, kas varēja pieteikties 82 mācību iestādēs visā Latvijā.

UZZIŅAI:
“Mācības pieaugušajiem" ceturtajā kārtā mūsu mācību centrā vispopulārākā izrādījusies programma “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar MS Excel" (četros līmeņos), kurai kopumā pieteikušies 495 dalībnieki jeb 35% no visu interesentu kopskaita. Populāra bijusi arī digitālā mārketinga programma (digitālais mārketings (80 akadēmiskās stundas) un digitālā mārketinga pamati (40 akadēmiskās stundas)), kuru izvēlējušies 174 strādājošie (12%). Mūžizglītības programmai “Komandas darba vadīšanas ABC" savus pieteikumus iesnieguši 128, bet “Vispārējās digitālās prasmes darba vajadzībām" – 68 strādājošie.