fbpx

Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “MC Alfa – mācību centrs" aicina bezdarbniekus un darba meklētājus apgūt dažādas izglītības programmas ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kuponiem. Piesakies jau šodien un uzsāc mācības maija beigās. 

31. maijā sāksies latviešu valodas apmācību programma gan vidējam, gan augstākajam līmenim. Savukārt jūnijā tiks uzsāktas vēl divas izglītības programmas – 10.jūnijā datorapmācība ar priekšzināšanām (120 kontaktstundas, tai skaitā 81 stunda praktisko apmācību, 39 – teorija), bet 20.jūnijā angļu valoda ar priekšzināšanām (100 kontaktstundas, tai skaitā 66 stundas praktiskā apmācība, 34 – teorija). 14.jūnijā plānots uzsākt traktora vadītāju apmācību, par ko jau rakstījām.

Zināšanu pārbaudi apmaksā NVA. Mācības notiek Rīgas centrā, “MC Alfa – mācību centrs" telpās, ar skaistu skatu uz Vecrīgu, Mācības vada pieredzējuši pedagogi.

Apmācības notiek ar kuponu metodi. Apmācībām var pieteikties bezdarbnieki un darba meklētāji, kuru prasmes neatbilst mainīgajām darba tirgus prasībām vai šīs prasmes ir nepietiekamas un šī iemesla dēļ ir grūti atrast darbu. Pasākuma mērķis ir nodrošināt bezdarbnieku un darba meklētāju kvalifikācijas un prasmju paaugstināšanu, veicinot to konkurētspēju darba tirgū. Kuponus var saņemt pie sava reģionālā NVA aģenta. Tie kursanti, kuri dzīvo ārpus Rīgas, bet mācās galvaspilsētā, var pieteikties reģionālās mobilitātes pabalstam ceļa izdevumu.