fbpx

Šodien, 28. jūnijā, noslēdzas pieteikšanās uz Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ceturtās kārtas programmām. Izmanto iespēju pieteikties!

Šos kursus var apgūt ikviens vismaz 25 gadus vecs strādājošais vai pašnodarbinātais ES un VIAA projekta ietvaros var paaugstināt savu profesionālo līmeni vai iegūt jaunas zināšanas, maksājot tikai 10% no kursu maksas, jo pārējos 90% sedz ES fondi. Tiesa, ar ES fondu finansējumu apgūt kādu no programmām var tikai vienu reizi.

Pieteikšanās noslēgsies 28. jūnijā plkst. 23:59. Nākamās nedēļas gaitā VIAA izvērtēs visus pieteikumus. Saņemot apstiprinājumu par uzņemtajiem kursantiem, telefoniski sazināsimies ar katru no jums, kā arī nosūtīsim uz jūsu pieteikumā norādīto e-pastu informāciju par tālāko gaitu.

Daudzās programmās tiks komplektētas vairākas grupas un kursantiem būs jāizvēlas pieņemamākais variants no piedāvātajiem.

“MC Alfa – mācību centrā" starp populārākajām programmām bijušas datu analīze un pārskatu veidošana ar MS Excel (četros līmeņos), digitālais mārketings, Google Ads pamati un kampaņu veidošana, vispārējās digitālās prasmes darba vajadzībām, komandas darba vadīšanas ABC, profesionālā angļu valoda mehāniķiem, Auto CAD metālapstrādē un mašīnbūvē, kā arī autokrāvēja un elektrokrāvēja vadīšana. Digitālais mārketings un MS Excel ir starp populārākajām programmām arī starp visiem pieteikumiem Valsts izglītības attīstības aģentūrā. 

Informējam, ka pieteikšanās mācībām ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārtas ietvaros notiek no 27.maija līdz 28.jūnijam TIEŠSAISTĒ www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot e-pakalpojumu.

Personu iesniegumu pieņemšana klātienē izglītības iestādē vai iesniegumu pieņemšana izglītības iestādē, kas iesūtīti, izmantojot e-pastu, NAV IESPĒJAMA!

Ja personai nav pieejams e-pakalpojums, iepriekš piesakoties vizītei, mācībām var pieteikties KLĀTIENĒ (jāuzrāda personu apliecinošs dokuments):
– Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Rīgā, Z.A.Meierovica bulvārī 1-16, 5. stāvā, tālrunis: 67854769 vai

– kādā no 82 VIAA sadarbības pašvaldībām pie pieaugušo izglītības koordinatora, kuru kontaktinformācija atrodama ŠEIT