fbpx

Ar prieku paziņojam, ka"MVS centrs" (Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “MC Alfa – mācību centrs") oficiāli kļuvis par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru (LTRK). 

“Kļūstot par LTRK biedru redzam iespēju veidot veiksmīgu sadarbību ar citiem biedriem, kā arī izmantot iespēju piedalīties mūsu nozares politikas sakārtošanā, aktīvi darbojoties LTRK Profesionālās izglītības komitejā," uzsver “MVS centrs" vadītāja Laila Uzule. 

“Uzskatu, ka katrs esam atbildīgi par to, kas notiek mūsu valstī un nevaram tikai pasīvi noskatīties," akcentē mācību centra direktore. “LTRK jau daudzu gadu garumā ir pierādījusi, ka tā ieklausās  savu biedru viedokļos. Ir panāktas daudz izmaiņas dažādos valsts likumos un normatīvajos aktos". 

Kā norāda Laila Uzule, tad sadarbība ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru bija ļoti veiksmīga jau no pirmās dienas, jo mācību centrs izmantoja iespēju uzrunāt LTRK biedrus ar savu unikālo piedāvājumu, kā rezultātā vairāk nekā 150 LTRK biedru darbinieki šobrīd mācās Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības kursos, ko finansē Eiropas Savienības struktūrfondi. 

UZZIŅAI: LTRK ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports. LTRK šī gada nogalē atzīmēs 85 gadi jubileju – tā dibināta 1934.gada 21.decembrī. LTRK ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre.