fbpx

"MC Alfa – mācību centrs" pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ceturtajā kārtā pateicas visiem kursu dalībniekiem par piedalīšanos un vēl iegūtas zināšanas un prasmes pielotot ikdienas.

"MC Alfa – mācību centrs" informē, ka lielakā daļa no apmācības iesaistītajiem 758 kursantiem savas zināšanas un prasmes jau apguvuši un saņemuši apiecības par kursa apgūšanu.

Atgādinām, ka pieaugušo izglītības projektā "Mācības pieaugušajiem" mūsu mācību centrs apmācības nodrošināja divās pilsētās – Rīgā un Liepājā

Visplašāk pieprasīta mācību programma , kā ierasts, ir “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar MS Excel" (četros līmeņos), kur zināšanas apguva 310 personas (t.sk. 91 – augustākajā, 3. līmenī, kā arī 92 – 2. līmenī).

Digitālā mārketinga un “Google Ads" programmās mācījās 111 cilvēki, bet mūžizglītības programmā “Komandas darba vadīšanas ABC" – 74. Kopumā Rīgā tika nokomplektētas 63 mācību grupas.

Nākamā pieteikšanās gaidāma 2020. gada pavasarī

Sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas Nozaru ekspertu padomēm jeb darba devēju pārstāvjiem ir uzsākts darbs pie mācību vajadzību apzināšanas un mācību piedāvājuma veidošanas nākamajai mācību kārtai, kuru plānots izsludināt 2020. gada pavasarī – provizoriski martā vai aprīlī. Pirms tam vēl paredzēta 5. kārtas izglītības iestāžu atlase, kas paredzēta 2020. gada sākumā.

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" Nr. 8.4.1.0/16/I/001