fbpx

“MC Alfa – mācību centrs" uzsāk jaunu rubriku “Lailas padomi", kurā ar vienkāršiem piemēriem tiks  parādīts, kā ātrāk un efektīvāk  izmantot dažādas programmas un to rīkus. Rubrikā ar padomiem dalīsies mācību centra direktore Laila Uzule. 

Tie, kas strādā ikdienā ar Excel un veido formulas/funkcijas, zina, ka aiz šūnas jutīgā punkta var nokopēt ievadīto formulu/funkciju uz pārējām šūnām.

Savukārt, daudzi nezina, ka izpildot peles kreisās pogas dubultklikšķi uz šūnas jutīgā punkta, ievadītā formula/funkcija tiks automātiski nokopēta. Un nav svarīgi, vai jums ir 100 rindas vai 100 000 rindas.

Nosacījums: blakus jābūt datiem un tad šī darbība tiek izpildīta līdz pirmajai tukšajai šūnai. Tas tiešām ir ātri un ērti. Pamēģini pats!

 

Par rubriku “Lailas padomi":
Tie, kas mani pazīst, jau zina, ka es mīlu “Excel". Mani fascinē, kā daudzas lietas varam izdarīt daudz ātrāk un efektīvāk, izmantojot dažādu programmu dažādus rīkus. Tāpat es uzskatu, ka apgūstot tā saukto “aklo rakstīšanu“, iespējams gan ietaupīt laiku, gan saudzēt veselību. Sadaļu “Lailas padomi" uzsākam  ar mērķi arī jums ļaut uzzināt dažādas iespējas, kā strādāt labāk.

Laila Uzule, “MC Alfa – mācību centrs" vadītāja

 

#MCAlfa, #Kursi, #LailasPadomi, #Excel

 
Pieteikties "Lailas padomiem"

[mc4wp_form id="62"]

Komentāri

Your email address will not be published.

Jūsu komentārs

Name*

Email*

Website