fbpx

Šī gada jūlijā, sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) tiek uzsākta Eiropas struktūrfondu (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" īstenošana, kurā “MC Alfa – mācību centrs" piedāvās trīs programmas daudzās Latvijas pilsētās. 

NVA reģistrētiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem mūsu mācību centrā ir iespēja pieteikties transporta līdzekļu periodiskajam apmācībai (95. kods), lietišķo attiecību kultūrai un sarunu vadīšanai, kā arī veselības veicināšanas un stresa mazināšanas apmācībām.

95. koda apmācība notiks 18 Latvijas pilsētās – Aizkrauklē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Ogrē, Preiļos, Siguldā, Talsos, Valkā, Valmierā un Ventspilī. Apmācībās tiek iesaistīti NVA filiālēs reģistrētie dalībnieki, kuri ieguvuši (C1, C1E, D1, D1E, C, Ce, D vai DE) transportlīdzekļu vadītāju apliecību, kuriem transportlīdzekļu vadītāju apliecībā nav atzīmes par profesionālajām zināšanām (kods 95), vai līdz vadītāja apliecības ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95) derīguma termiņa beigām ir palikuši ne vairāk kā trīs mēneši.

Nodarbības tiks organizētas 7 akadēmiskās (mācību) stundas (1 akadēmiskā stunda = 45 minūtes) dienā. Apmācības ilgums ir 35 mācību stundas. Mācības pamatā tiks organizētas piecas darba dienas pēc kārtas.

Lietišķo attiecību kultūras un sarunu vadīšanas apmācība notiks Alūksnē, Balvos, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Ludzā, Talsos, Valkā un Ventspilī. Apmācības notiks grupās, kas būs nokomplektētas no pieciem līdz 12 dalībniekiem.

Savukārt veselības veicināšanas un stresa mazināšanas programma tiks īstenota Alūksnē, Balvos, Bauskā, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Rēzeknē, Talsos, Tukumā, Valkā, Valmierā un Ventspilī. Gan lietišķo attiecību kultūras, gan veselības veicināšanas apmācības norisināsies NVA filiāļu telpās, to ilgums – 40 akadēmiskās stundas. 

Mācību norises adreses
Lāčplēša iela 1A, Aizkraukle
Brīvības iela 46, Balvi
Uzvaras iela 10, Bauska
Leona Paegles iela 1, Cēsis
Pasta 47, Jelgava
Rīgas iela 150a, Jēkabpils
Rīgas iela 3, Jūrmala
Dīķu iela 5, Krāslava
Zivju iela 14, Liepāja
Parka iela 23, Limbaži
Rīgas iela 16, Limbaži,
Brīvības iela 33, Ogre
Raiņa bulvāris 19, Preiļi
Kr. Valdemāra 1A, Sigulda
Kareivju iela 16,Talsi
Rīgas iela 22, Valka,
Lāčplēša iela 2, Valmiera,
Ganību iela 26, Ventspils.

Sīkāka informācija par NVA konkurētspējas veicināšanas pasākumiem lasāma ŠEIT