fbpx

Rīgas domes Izglītības sporta un kultūras departamenta projektā “Latviešu valoda Rīgai" noslēgusies pieteikšanās apmācībām, kas sāksies februāra beigām. Kursos varēs apgūt vai uzlabot latviešu valodas zināšanas četros līmeņos. 

Paldies rīdziniekiem, kuri pieteicās kursiem. Šobrīd tiek veikta personību atbilstības pārbaude, atbilstoši projekta prasībām. Pēc 20. februāra, kad būs saņemts apstiprinājums no Rīgas domes Izglītības sporta un kultūras departamenta, kursu dalībnieki tiks informēti par atlases rezultātiem.

Tos rīdziniekus, kuri tiks apstiprināti dalībai projektā, aicināsim uz līguma parakstīšanu. 

Mācības sāksies 28. februārī, bet paredzamais kursu noslēgums ieplānots 14.jūnijā. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā darba dienu vakaros no plkst. 18:00 līdz 20:15. 

Visi kursu dalībnieki tiks nodrošināti ar mācību materiāliem. 

PAR PROJEKTU:

Projekts nodrošina iespēju apgūt latviešu valodu pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem, kuri legāli uzturas Latvijā un kuru dzimtā valoda (pamatvaloda) nav latviešu valoda, izņemot bezdarbniekus un skolēnus, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku iekļaušanos pilsētas dzīvē. Dalībniekiem ir jābūt Rīgas pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem.

Kursu rezultātā apgūsiet gan ikdienā pielietojamas valodas zināšanas, gan sagatavosieties valsts valodas prasmju eksāmenam.

Par valsts valodas prasmju pārbaudi lasiet šeit: https://visc.gov.lv/valval/info.shtml

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.