fbpx

Arvien vairāk tiek runāts par stresu, psihoemocionālo pārslodzi, spriedzi darbā, ko var radīt nedrošība par darbu, laika trūkums, neskaidri darba pienākumi, pārslodze, konflikti, psiholoģiskā vai fiziskā vardarbība vai tās draudi.

Stress un psihoemocionālās labsajūtas trūkums vistiešākā mērā ietekmē arī cilvēka fizisko veselību – nereti ir galvas vai muguras sāpes, pazemināta imunitāte, bieža saaukstēšanās .
Psihoemocionālās labsajūtas trūkums var mainīt to, kā persona jūtas, domā un rīkojas.
Lekcijā mēģināsim saprast, kas tas ir – “stress”, kas to izraisa, kā stress izpaužas organismā, vai tiešam stress ir tik bīstams un, visbeidzot, kāda ir stresa saistība ar depresiju.

Aicinām uz otro publisko bezmaksas lekciju

‘’Biežāk sastopamie psihoemocionālie traucējumi, to pazīmes un palīdzības sniegšanas iespējas.’’

Plašāk par projektu:

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Plašāka informācija par projektu atrodama vietnē un www.veselsridzinieks.lv

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros.