fbpx

Profesionālās  tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādē “MC Alfa – mācību centrs" nākamajā nedēļā tiks uzsākta pieteikšanās uz Rīgas domes Izglītības un sporta departamenta projekta “Latviešu valoda Rīgai" kursiem rīdziniekiem. 

Pieteikšanās projekta pirmajai kārtai norisināsies no 11. līdz 15. februārim, bet apmācības norisināsies no 22. februāra līdz 14. jūnijam.

Kursu ietvaros būs iespēja apgūt latviešu valodu A1, A2, B1 un B2 līmeņos, veicinot kursantu valsts valodas prasmju līmeņa paaugstināšanu vismaz par vienu pakāpi.

Projektam var pieteikties iedzīvotāji, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rīga, kā arī, kuri nav Nodarbinātības valsts aģentūras uzskaitē.

Projekta “Latviešu valoda Rīgai" kursiem var pieteikties “MC Alfa – mācību centrs" telpās Rīgā, Raiņa bulvārī 25, 522. kabinetā (5. stāvā), no plkst. 9:00 līdz 18:00, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izziņu vai arī tās kopiju par deklarētā dzīvesvietas adresi.

Papildus informāciju var iegūt pa telefonu 27787735, zvanot darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. 

2018. gadā realizētajā projektā “Latviešu valoda Rīgai" mūsu mācību centrā latviešu valodas zināšanas paaugstināja 121 apmācāmais. Visa projekta laikā A1 līmeni ieguva 16 personas, A2 līmeni – 36, B1 līmeni – 26, bet B2 līmeni – 43 personas.

PAR PROJEKTU:

Projekts nodrošina iespēju apgūt latviešu valodu pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem, kuri legāli uzturas Latvijā un kuru dzimtā valoda (pamatvaloda) nav latviešu valoda, izņemot bezdarbniekus un skolēnus, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku iekļaušanos pilsētas dzīvē. Dalībniekiem ir jābūt Rīgas pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem.

Kursu rezultātā apgūsiet gan ikdienā pielietojamas valodas zināšanas, gan sagatavosieties valsts valodas prasmju eksāmenam.

Par valsts valodas prasmju pārbaudi lasiet šeit: https://visc.gov.lv/valval/info.shtml

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.