Nāc mācies un iegūsti kvalifikāciju, profesionālās tālākizglītības programmā – meža mašīnas operātors!

Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) sākusies pieteikšanās Eiropas Sociālo fondu (ESF) 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 8. kārta. Pieaugušo izglītības projektā “Mācības pieaugušajiem”. Strādājošie un pašnodarbinātie iedzīvotāji no 2. augusta līdz 31. augustam aicināti pieteikties kādā no 3 tālākizglītības mācību programmām, ko piedāvā “MC Alfa – mācību centrs”.

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar pamata vai vidējo izglītību, tostarp strādājoši pensionāri un jaunie vecāki, kuri atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās. Mācībām atkārtoti var pieteikties arī interesenti, kuri jau vienu reizi ir izmantojuši ESF atbalstu.
Mācībām īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni, lai izmantotu iespēju iegūt profesiju vai uzlabot savas digitālās prasmes.

Mācību rezultātā sagatavosim meža mašīnas operātors –  kurš spēs strādāt ar meža apsaimniekošanas darbu mašīnām – harvesteru un forvarderu, kopā – meža mašīnas. Ar tām veikt koku gāšanu, koksnes produktu sagatavošanu un pievešanu līdz krautuvei ceļmalā.

Mācību ilgums: 960 ak. st.
Nepieciešamā izglītība: vidējā izglītība
Mācību maksa: līdzmaksājums – 81,13 EUR
Mācības notiek: klātienē – Rīgā

*Mācību maksu 95% apmērā  apmērā profesionālās tālākizglītības programmas apguvei, kas dod iespēju iegūt profesiju, sedz ESF un valsts, tādejādi strādājošo līdzmaksājums ir tikai 5%, ko var segt arī darba devējs.

Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit – ej.uz/alfa-meza-masinas-operators