Nāc mācies un iegūsti kvalifikāciju, profesionālās tālākizglītības programmā – lopkopības tehniķis!

Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) sākusies pieteikšanās Eiropas Sociālo fondu (ESF) 8.4.1.0/16/I/001 projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 8. kārtā. Pieaugušo izglītības projektā “Mācības pieaugušajiem”. Strādājošie un pašnodarbinātie iedzīvotāji no 2. augusta līdz 31. augustam aicināti pieteikties kādā no 3 tālākizglītības mācību programmām, ko piedāvā “MC Alfa – mācību centrs”.

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar pamata vai vidējo izglītību, tostarp strādājoši pensionāri un jaunie vecāki, kuri atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās. Mācībām atkārtoti var pieteikties arī interesenti, kuri jau vienu reizi ir izmantojuši ESF atbalstu.
Mācībām īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni, lai izmantotu iespēju iegūt profesiju vai uzlabot savas digitālās prasmes.

Mācību rezultātā sagatavosim lopkopības tehniķi – kas būs spējīgs strādāt lopkopības saimniecībās, kā individuālais komersants, vai kā pašnodarbināta persona. Iemācīsies, kā lopkopības tehniķis plāno, organizē un veic dzīvnieku ēdināšanu, kopšanu, turēšanu, atražošanu un nodrošina kvalitatīvas lopkopības produkcijas ieguvi, uzglabāšanu un realizāciju. Veic darba pienākumus lopkopības produkcijas ražošanā, atbilstoši labas lauksaimniecības prakses nosacījumiem.

Mācību ilgums: 960 ak. st.
Nepieciešamā izglītība: vidējā izglītība
Mācību maksa: līdzmaksājums – 81,13 EUR
Mācības notiek: klātienē – Madonā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā

*Mācību maksu 95% apmērā  apmērā profesionālās tālākizglītības programmas apguvei, kas dod iespēju iegūt profesiju, sedz ESF un valsts, tādejādi strādājošo līdzmaksājums ir tikai 5%, ko var segt arī darba devējs.

Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit – ej.uz/alfa-lopkopibas-tehnikis