Nāc mācies un iegūsti kvalifikāciju, profesionālās tālākizglītības programmā – aprūpētājs!

Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) sākusies pieteikšanās Eiropas Sociālo fondu (ESF) 8.4.1.0/16/I/001 projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 8. kārtā. Pieaugušo izglītības projektā “Mācības pieaugušajiem”. Strādājošie un pašnodarbinātie iedzīvotāji no 2. augusta līdz 31. augustam aicināti pieteikties kādā no 3 tālākizglītības mācību programmām, ko piedāvā “MC Alfa – mācību centrs”.

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar pamata vai vidējo izglītību, tostarp strādājoši pensionāri un jaunie vecāki, kuri atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās. Mācībām atkārtoti var pieteikties arī interesenti, kuri jau vienu reizi ir izmantojuši ESF atbalstu.
Mācībām īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni, lai izmantotu iespēju iegūt profesiju vai uzlabot savas digitālās prasmes.

Mācību rezultātā sagatavosim aprūpētāju – profesionālu sociālās aprūpes darbinieku. Kurš spēs palīdzēt personām, kuras pašas vecuma, veselības stāvokļa dēļ nevar, vai ir grūtības sevi aprūpēt, nodrošināt savas pamatvajadzības, saņemt nepieciešamos pakalpojumus, kā arī uzturēt saistību ar apkārtējo vidi.
Aprūpētājs ir nodarbināts klientu dzīves vietās un sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kur klientu aprūpi veic atbilstoši aprūpes plānam, klientu individuālajām vajadzībām, attīstības līmenim, vecumam un sociālā darba speciālista norādījumiem.

Mācību ilgums: 640 ak. st.
Nepieciešamā izglītība: pamatizglītība
Mācību maksa: līdzmaksājums – 66 EUR
Mācības notiek: klātienē – Madonā, Liepājā, Rēzeknē

*Mācību maksu 95% apmērā  apmērā profesionālās tālākizglītības programmas apguvei, kas dod iespēju iegūt profesiju, sedz ESF un valsts, tādejādi strādājošo līdzmaksājums ir tikai 5%, ko var segt arī darba devējs.

Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit – ej.uz/mcalfa-aprupetajs