“Mācības pieaugušajiem” – vai tu šoreiz piedalīsies?

02.02.2022


Ļoti daudz personu jau ir izmantojušas iespēju apgūt kādas papildprasmes ESF projektā Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).
 
7. kārtā strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no gandrīz 800 izglītības programmām, kas ir līdz šim lielākais mācību piedāvājums vienā projekta kārtā. Pieteikties mācībām līdz 24. februārim var mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv*
 
Es MC Alfa – mācību centrs sāku strādāt 2017.gada jūnijā un pēc pāris mēnešiem jau bija jāstartē šajā projektā. Daudzas lietas priekš manis bija jaunas. Gājis ir kā jau biznesā un dzīvē – kā pa viļņiem.
 
⏩Ar katru kārtu augam un iekļaujam dažādus automatizētus procesus, lai atvieglotu, uzlabotu projekta īstenošanu. Sākot ar biznesa vadības sistēmas izstrādi, kura katru kārtu tiek uzlabota un pinveidot. Saziņa ar klientiem (e-pasti, SMS, robotzvani) ir daļēji automatizēta. Izveidota lieliska sadarbība ar DPD Latvija kurjeru dienestu līgumu divvirzienu piegādē un daudzas citas lietas.
 
⏩Kolēģiem gan ļoti patīk aprunāties arī ar mūsu esošajiem un topošajiem klientiem pa telefonu, tāpēc neizpaliek arī šis saziņas veids. Lai nepalaistu garām nevienu zvanu, šoreiz izmantojam Tele2 Teamer pakalpojumu. Ar zvanu veikšanu mums palīdzēs zvanu centrs Sonido. Zvanus pieņemam no agra rīta līdz vēlam vakaram, arī brīvdienās.
 
⏩Šoreiz mēs piedāvajam unikālu pakalpojumu – iespēju aprunāties ar mūsu zinošo karjeras konsultanti Lailu Kalniņu. No līdzšinējās komunikācijas ar klientiem sapratām, ka reizēm ir nepieciešama arī šāda palīdzība. Droši zvaniet: 29 498 718.
 
⏩Nu jā, un ar ko tad šī kārta vēl ir īpaša. Šīs mācību kārtas īpašais jaunums ir (1) unikāla koučinga (izaugsmes veicināšanas) profesionālās pilnveides programma un (2) moduļu kopa ar uzsvaru uz korporatīvo komunikāciju klientu apkalpošanā, kas tiks īstenota angļu valodā, kā arī (3) Komandas darba ABC attālinātam darbam un daudzas citas interesantas un noderīgas programmas ej.uz/7-kārta
Kopā ar dažādu jomu profesionāļiem esam izstrādājuši un piedāvājam mūsdienu darba tirgus tendencēm atbilstošas 42 mācību programmas, kas ietver dažādu nozaru strādājošiem, piemēram, mājražotājiem, biroja darbiniekiem, grāmatvežiem, projektu vadītājiem, mārketinga speciālistiem noderīgas zināšanas un prasmes.
 
 
Citā manā paziņojumā varat apskatīties, ar kādiem dažādu nozaru profesionāļiem sadarbojāmies programmu izstrādes procesā, kā arī sadarbosimies apmācību vadīšanā. Un tas patiesībā, pateicoties veiksmīgajai sadarbībai biznesa tīklošanas organizācijā BNI Vivaldi.
 
⏩Milzīgs paldies Izglītības kvalitātes valsts dienests, īpaši – Licencēšanas un reģistru departamentam un Kvalitātes novērtēšanas departamentam par pacietību, palīdzību licencēšanas un akreditācijas procesā. Prieks sadarboties ar tik lieliskām komandām!
Mūsu moto ir “Daudzpusīga pieaugušo izglītība” un tas pilnībā atspoguļojas mūsu īstenotajās programmās: esam apmācījuši gan dārzkopjus, gan šuvējus, gan traktortehnikas vadītājus, gan dažādu citu nozaru un jomu speciālistus.
 
Bet šobrīd mūsu sauklis ir “3-2-1 – dari”/mācies/piesakies uc. Tā ir saīsinātā versija no 5 sekunžu likuma, kā pārvarēt prokrastināciju. Es mazliet noīsināju šo pieeju un tagad gan savā ikdienā, gan nu jau arī visā ofisā viens otru uzmundrinām ar šo saukli.
“3-2-1 – piesakies” pie mums uz kādu no 7.kārtas programmām un tiekamies mācībās! ej.uz/321-piesakies
 
Par sadarbību uzņēmuma darbnieku apmācībā vienmēr esmu gatava aprunāties, tikai piesaki savu tikšanos: https://ej.uz/lailas-kalendārs !
 
 
*https://www.macibaspieaugusajiem.lv/…/atverta…